Hakkımda

Hakkımda bölümü için neler yazabilir ki 🙂 Yazar / Psikolojik Danışman / Eğitim Danışmanı. Yaşam Koçu. Aile Danışmanı. İnsan Kaynakları Uzmanı. Yeni Medya ve Gazetecilik mezunu Site Editörü Eşref Bolukçu

İletişim bilgileri:
www.esrefbolukcu.com
esrefbolukcu@gmail.com

Eserleri:

  1. Hayata Olumlu Bak
  2. Hayata Sevgiyle Bak
  3. Sevgi Diliyle Çocuk Eğitim
  4. Başarı Seninle Başlar
  5. Çocuklara Sevgi Diliyle Allah’ı Anlatmak
  6. Bilinçli Anne Baba Mutlu Çocuk

Eşref Bolukçu kimdir?

Yazar

Psikolojik Danışman

Aile Danışmanı

Profesyonel Eğitim Koçu

Profesyonel Yaşam Koçu

Hakkımda

1976 yılında Elâzığ/Baskil/Beşbölük’te doğdu. İlköğretimini Elazığ’da Ortaöğretimini ise Malatya Fatih Lisesi’nde tamamladı. Atatürk Üniversitesi Sınıf Öğretmenliğini çeşitli sebeplerden dolayı yarıda bıraktıktan sonra İnönü Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldu.
Eylül 2000 yılında Millî EğitimBakanlığı’nda Rehber Öğretmen olarak göreve başladı.
Çeşitli gazete, dergi ve sitelerde yazıları yayınlanıyor. Aynı zamanda aile, çocuk eğitimi ve kişisel gelişim üzerine yaptığı çalışmalarına devam etmektedir.
Aynı zamanda İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünü ve Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünü okumaktadır.

Güncelleme: 12.01.2021

İletişim bilgileri:
www.esrefbolukcu.com
esrefbolukcu@gmail.com

Çalışma Alanlarım

Psikolojik Danışman

Aile Danışmanı

Profesyonel Yaşam Koçu

Profesyonel Öğrenci Koçu

YAZAR

İnsan Kaynakları Uzmanı

Yazar Eşref Bolukçu Hakkımda Daha Fazla Bilgi

Yazar Eşref Bolukçu, sosyal medya ve web sayfalarını aktif olarak kullanmaktadır. Sosyal medya hesaplarını sosyal sorumluluk düşüncesi ile faydalı olmak için kullanmaktadır. Bu nedenle hesaplarını güncel tutmaktadır. FacebookTwitterİnstagramYoutube, Linkedin gibi hesapları kullanmaktadır.

Günlük olarak kitap okuma, Türkiye ve Dünya gündemini takip etme, sosyal medyayı takip etme, gazeteleri ve haberleri takip etme gibi etkinlikleri yapar. Teknoloji alanındaki gelişmeleri takip eder. Tarih alanında kendini özel olarak geliştirmektedir.

Eşref Bolukçu, en çok lisan eğitimi diplomasına önem vermektedir. Yazarlık, aile danışmanlığı, profesyonel yaşam koçluğu ve profesyonel öğrenci koçluğu gibi ünvanlara sahip olsa da asıl bu ünvanları psikolojik danışman ünvanı kapsar, içine alır.

Yazılarını daha çok kişisel gelişim, başarı ve motivasyon ile çocuk eğitimi ve anne baba rehberliği alanında yazmaktadır. Yazdığı 6 kitap da bu alanlarla ilgilidir.

Kişisel Gelişim Kitapları: Hayata Olumlu Bak, Hayata Sevgiyle Bak

Anne Baba Rehberliği, Çocuk Eğitimi Kitapları: Sevgi Diliyle Çocuk Eğitimi, Çocuklara Sevgi Diliyle Allah’ı Anlatmak, Bilinçli Anne Baba Mutlu Çocuk

Başarı ve Motivasyon Kitabı: Başarı Seninle Başlar

Kitapları Kutlu Yayınevi tarafından basılmıştır.

Şimdilik bu kadar 🙂

www.yazaresrefbolukcu.blogspot.com