Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Sitemizdeki şiir, yazı ve diğer telif eserler okuyucularla sanal ortamda paylaşım amaçlıdır. Lütfen sitemizin gizlilik politikası ile ilgili bu içeriği okuyunuz

Sitemize yollanan her eserin kendisine ait olduğunu, üçüncü şahısların bu eser üzerinde herhangi bir hakları bulunmadığını ve üçüncü şahıslarca aksi bir talepte yazar kendisinin hukuken sorumlu olduğunu beyan ve kabul eder.

Sitemizde yayınlanan eserlerin başka platformlarda izinsiz kullanılması yasaktır. Eğer kullanılacaksa, eserinin sahibinden izin alınması gerekmektedir.

Sitemizde paylaşılan içerik bilgi vermek amaçlıdır. Eserlerde verilen bilgilerden yararlanmak ve uygulamak okuyucunun sorumluluğundadır.

Eserlerin altına yapılan yorumlarda, yorum yapan kişi sorumludur. Din, dil, nefret ve devlet düşmanlığı içeren hiç bir yorum kabul edilmeyecektir.

www.hayataolumlubak.com sitesi, ülkemiz ve global dünyanın gizlilik politikalarını uygular. Sitemiz Gizlilik Politikası gizliliğinizi ciddiye alır ve muhafaza eder.

www.hayataolumlubak.com web sitesi, siteye üye olan ya da sitede yorum yazan kişilerin bilgilerini asla başka sitelerde ve ortamlarda yayınlamaz.

Siteye kayıt olduğunuzda sizden isim e-posta vs. gibi bilgiler istenir. Siteye kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptığınızda artık bizim için sıradan bir ziyaretçi değilsiniz. Sitemizin tanıdığı bir kullanıcı olursunuz ve www.hayataolumlubak.com internet sitesi size ait olan kullanım bilgilerini de bünyesinde barındırabilir.

Sitemiz, sizin özel isteğiniz olmadığı sürece sizden toplanan kişisel bilgileri sitemize bağlı olmayan ve bizlere ürün ya da hizmet sunan şirketlerle veya 3. şahıslara asla kiralamaz, satmaz, veya paylaşmaz.

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına Uyar

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak suretiyle yayınlanmaktadır.

Sitemizde yer alan resim ve içerik konusunda, verinin asıl sahibi olduğunu kanıtlayanların isteği doğrultusunda kaldırılır.

Sitemizde yayınlanan içerik alıntı ise kaynak yazılmaktadır.

Web sitemizde de tüm web sitelerinde olduğu gibi çerezler kullanılmaktadır. Çerezler ziyaretçi takibi içindir. Sizlerin özel bilgilerinize ve özel hayatınıza müdahale değildir.

Web sitemizde Google Adsense reklamları kullanılmaktadır. Sitemize giren kullanıcılar ve ziyaretçiler bu reklamlara dahil olmaktadır. Yani reklamlara tıklanmadığı müddetçe sadece reklamı görmüş olursunuz. Gizlilik Politikası

Site sahibi Eşref Bolukçu

Sitemizin iletişim bilgileri >>>